Your address will show here +12 34 56 78
Yarım Camlı Ofis Bölme

Detaylı bilgi için hemen arayabilir veya whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Yarım Camlı Ofis Bölme

Yarım Camlı Ofis Bölme Sistemleri genellikle masa ve koltukların dayandığı duvarlarda tercih edilir. Bu sistemde yerden 85 veya 90 cm. dolu, kapı yüksekliğine veya tavana kadar camlı sistemlerdir. Cam ofis bölme sistemlerinin bir bölgesinin genellikle yatay şekilde farklı bir malzeme ile kaplandığı uygulama çeşidimizdir. Yarım camlı bölme duvar sistemlerimiz, görüntünün kısıtlı olması istenen alanlarda sıkça tercih edilmektedir. Yarım camlı ofis bölme sistemleri, alt ve kapının üst kısmında tavana kadar olan kısımlar panel ve ara bölme cam olacak şekildedir. Masa vb. ofis gereçlerinin görünürlüğünü kısmi olarak engellemek için de kullanılabilen ofis bölme, bölme duvar sistemidir. Yarı camlı ofis bölme sistemleri tasarımsal olarak genellikle yerden 85 cm yüksekliğe kadar dolu panel, 85 cm üstü ve kapı üst seviyesi arası cam, kapı üst seviyesi ve tavan arasında dolu panel kullanılır.

Yarım camlı bölme modelleri çalışma alanlarının dışında yüksekokullarda ve laboratuvarlarda da kullanılmaktadır. Bu sayede içeride işlenen dersler rahatlıkla izlenebilmektedir. Camlı bölme sistemleri alanlara daha geniş bir görüntü kazandırır. Üstelik çalışan birimlerin birbiri ile etkileşim içinde olmasına olanak sağlar.

Farklı renk seçeneği ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlayan yarım camlı bölme ve yatay camlı ofis bölme sistemleri işlevsel kullanımı ile birçok farklı sektöre hizmet vermektedir. Yerden tavana eşit bölümler ile montaj işlemi sağlanan camlı bölme sistemleri görüntüyü tamamen kesmek yerine estetik bir görünüş oluşturmaktadır.

Yarım Camlı Ofis Bölme Teknik Özellikler

  • Genellikle alt kısmı ahşap dolgu malzeme ve üst kısmı cam bölmeden oluşur. Alt bölümün yüksekliğinde talepleriniz belirleyici olacaktır.
  • Ses izolasyonu sayesinde sesin geçirgenliğini önler.
  • Isı ve ışık tasarrufu sağlar.
  • Çalışanlar arası iletişim daha güçlü şekilde devam eder.
  • Kurumsal kimliğinizi destekleyen yapıdadır.
  • Uygulamada kullandığımız malzemeler yangına ve depreme dayanıklıdır.
  • Yer değişikliği durumlarında yarım cam ofis bölme sistemlerimiz sorunsuz olarak taşınabilir ve yeni alana hızlı bir şekilde uygum sağlayabilmektedir.