Your address will show here +12 34 56 78
Volkswagen Alüminyum Sürme Doğrama

Detaylı bilgi için hemen arayabilir veya whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Alüminyum Sürme

Volkswagen Alüminyum Sürme Doğrama Sistemleri: Profil sistemini değiştirmeden, yalıtımdan hiçbir şekilde kayıp yaşamadan sürme doğrama yapmanın tek yolu devirmeli sürme olarak ta tabir edilen Volkswagen sürme sistemleridir.

Volkswagen Alüminyum Sürme Doğrama Sistemleri büyük alanlar için yapı elemanlarında mükemmel bir çözüm ortağıdır. Bu sistem iki, üç veya dört kanatlı olarak imal edilmektedir. Eşik gömülerek rahat bir geçiş imkânı sağlayan Volkswagen sürme sistemleri istenilen ölçülerde imal edilebilir. Yapışan Cephe olarak üretimini yaptığımız Volkswagen Alüminyum Sürme Doğrama sistemlerine işçilik ve montaj hatalarına karşı 3 Yıl Garanti vermekteyiz

Volkswagen Alüminyum Sürme Doğrama Teknik Özellikler

  • Ahşap renklerde ve Ral Kataloğundaki tüm renklerde üretilebilir
  • Su ve ısı yalıtımı çarpma conta olarak tabir edilen EPDM contalar vasıtasıyla olmaktadır. Buda size °k 100 su ve ısı yalıtımı sağlamaktadır. Volkswagen sürme sistemlerde kıl conta kullanılmaz.
  • Volkswagen alüminyum sürme doğramalar pencerelerle aynı Profil ve aynı çıta detayına sahiptir.
  • Volkswagen Alüminyum Sürme Aksesuar mekanizmasında maksimum sayıda kilitleme elemanı vardır. Buda size güvenli bir kilitleme sunar. Ayrıca maksimum seviyede hırsızlık güvenliği uygulanabilir.
  • Volkswagen sürme doğramanızı havalandırma pozisyonu olan düşey açılım (vasistas) konumunda kullanabilirsiniz.
  • Alüminyum Volkswagen Sistemlerinde Sıkışma contalı ve maksimum sayıda kilitleme elemanı olduğu için fırtınalı, çok yağmurlu bölgelerde maksimum yalıtım imkânı sağlar.
  • Volkswagen alüminyum sürme sistemleri kanat ağırlığı, kanat boyutu ve kullanıcı isteklerine bağlı olarak yarı ve tam otomatik olmak üzere iki adet farklı kullanıma sahiptir. Tam otomatik sistem büyük boyutlu Volkswagen sürmelerde uygulanmakta olup kullanımı daha özen isteyen bir sistemdir. Yarı otomatik sistem ise kullanımı daha basit bir Volkswagen sürme açılım sistemidir. Her iki sisteminde yalıtım özellikleri aynıdır. Boyuttan dolayı bir zorunluluk yoksa yarı otomatik Volkswagen sürme önerilmektedir.