Your address will show here +12 34 56 78
Seramik Cephe Kaplama

Detaylı bilgi için hemen arayabilir veya whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Seramik Cephe Giydirme

Seramik cephe kaplama sistemi;

Yapılarda sağır kısımlarında alüminyum konstrüksiyonla (taşıyıcı sistem) birlikte uygulanır. Seramik cephe kaplama sistemi yüksek aşınma ve darbe dayanımı, düşük su emme özelliği, leke tutmaması, kolay monte edilebilmesi,hava şartlarına dayanıklı olması, çok sayıda renk ve ebat seçeneklerini sunmasından dolayı iç ve dış cephelerde tercih edilen malzemeleridir.

Sistemde tercih edilen seramik veya granit malzeme seçimi yapıldıktan sonra binanın sağır cephelerinde ısı izolasyonu sağlanarak, sisteme ait alt taşıyıcı, alüminyum konstrüksiyonlarla klipsli, kanallı veya yapıştırmalı olarak yapıya entegre edilir Granit & Seramik Cephe Kaplamalar leke tutmayıp, hava değişikliklerden etkilenmezler ve ısı değişimlerine de oldukça dayanıklıdır.

Seramik Cephe Kaplama Klipsli Sistem

Seramikler, paslanmaz çelik görünür klipsler ve EPDM fitiller ile beraber taşıyıcı alüminyum profillere monte edilerek uygulanan ekonomik ve güvenilir bir sistemdir. Her türlü ebatta kullanılabilir.

Seramik Cephe Kaplama Gizli Kanallı Sistem

Seramikler, arka yüzeylerine dört noktadan açılan kırlangıç kanallara takılan alüminyum klipsler yardımıyla taşıyıcı Konstrüksiyona monte edilir.

Seramik Cephe Kaplama Yapıştırma Sistem

Seramikler, alüminyum taşıyıcı Profile yardımcı geçici bant ve poliüretan esaslı yüksek mukavemete sahip çok yüksek ve düşük sıcaklıklarda da elastikiyetini kaybetmeyen bir malzeme ile monte edilir.İsteğe göre açık derzli ya da kapalı derzli olarak monte edilebilir.