Your address will show here +12 34 56 78
Oval Beşik Çatı Pergola Sistemleri

Detaylı bilgi için hemen arayabilir veya whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Oval Beşik Çatı Pergola

Oval Beşik Çatı Pergola ve Tente Sistemleri, beşik çatı pergola sistemine göre düz eğitim yerine tepeden iki tarafa oval eğilimlidir. Mimari uygulamalarda estetik bir görünüm kazandırır ve oldukça terci edilen bir sistemdir. Oval Beşik Çatı Pergola sistemlerinde kullandığımız Alman menşeili blackout kumaşımız sayesinde şiddetli rüzgâra, aşırı yağmur ve yoğun güneş ısısı gibi çevre etkenlerine karşın dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Oval Beşik Çatı Pergola ve Tente Sistemleri yapısı itibari ile aşağıdan gelen rüzgâr sisteme yukarı doğru basınç uygular. Bu basınca karşı sistem dayanıklı olarak üretilmiştir.

Şiddetli rüzgâra karşı Oval Beşik Çatı Pergola ve Tente sistemlerimizin ana kasaya bağlayan akşamlardaki cıvatalar 304 Kalite Paslanmaz Çelik malzemeden üretilmiştir. Cıvatalar hem paslanmaz hemde aşırı kuvvete karşı dayanıklıdır.

Oval Beşil Çatı Pergola LED Aydınlatma

Oval Beşik Çatı Pergola ve Tente sistemlerimiz açılır ve kapanır olarak montajlanmaktadır. Açılıp kapanma işlemi için Somfy ve Becker ürünlerini tercih etmekteyiz. Aydınlatma sistemi olaraktan LED-TEC teknolojini kullanmaktayız. LED-TEC teknolojisi ile hem enerjiden tasarruf edilir hemde ışık ortama eşit olarak yayılır.  Yayılan ışığın parlaklığının kontrolünü istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Pergola sistemimizin üzerinde hareket eden Alman menşeili blackout kumaşımız yangın durumunda ateş yürütmez, sistemin çerçevesindeki yüksek alaşımlı alüminyum ve montaj aksamlarındaki paslanmaz cıvatalar yüksek ısıya karşın dayanıklıdır.