Your address will show here +12 34 56 78
Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama

Detaylı bilgi için hemen arayabilir veya whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Isı Yalıtımlı Alüminyum

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Sistemleri İç ve dış alüminyum profillerin ısı yalıtımı sağlamak amacıyla yalıtkan bir profille birbirine bağlanmasıyla oluşturulan alüminyum doğrama sistemleridir. Isı yalıtımlı alüminyum doğrama yapının dış cephe kısmında ısı yalıtımından en fazla yararlanma amacı taşınan durumlarda sıklıkla tercih edilir. Hafif olması avantaj sayılsa da uzun ömürlü en dayanıklı malzeme olması onu çok fazla tercih edilen yapar.

Isı Yalıtımlı Alüminyum doğrama profilleri PVC yalıtım köprüsü yapılarak 3 odalı sistem haline getirilir. Burada doğrama düzlem alanının proje ölçülerine göre belirlendiği ve değişkenlik gösterdiği ön görünmelidir. Yüzey ebatlarını da dar, orta ve geniş seri olarak sağlanabilir. Isı yalıtımlı alüminyum doğrama bina dış yüzeylerinde uygulanacak olan kapı ve pencere sistemleri için gereklidir.

Renk konusunda sonsuz seçenek vardır, estetik kaygınızın olduğu projeler için istenilen RAL Koduna uygun üretim yapılmaktadır. Kasa ve kanat profillerinde, ısı ve su yalıtımı amaçlı kullanılan fitillerin tamamı EPDM bazlıdır. Tüm açılır sistemlereuygulanması mümkündür.

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Özellikleri

  • Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğramaların rüzgâr direnci oldukça yüksektir.
  • Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğramalar terleme yapmaz.
  • Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Yangın Yönetmeliği’ne uygundur.
  • Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama sağlıklı ve çevrecidir.
  • Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama estetiktir.